Монтаж втулок стабілізатора із поліуретану на Toyota Rav4 ACA30

Монтаж втулок стабілізатора із поліуретану на Toyota Rav4 ACA30

Звична для вітчизняних автолюбителів ситуація – втулки переднього стабілізатора неприємно «застукали» вже після десяти тисяч пробігу. Причина – жоден виробник автомобілів не може передбачити стан наших доріг. Цікавий момент – проблему майже неможливо виявити, коли машина на підйомнику, при огляді все здається нормальним. Але як тільки колеса отримують опору – при розхитуванні втулки стукають, несправність можна відчути рукою, поклавши її на стабілізатор.
втулка переднего стабилизатора Тойота Рав4

Ми не перший раз зустрічаємось з такою проблемою, до цього моменту така ж ситуація була з автомобілем Субару Трібека. Клієнт самостійно не міг дізнатися причину стуку в передній підвісці, приготувався до заміни амортизатора (що коштує не дешево). Але після огляду нами виявилося, що для відновлення нормальної роботи достатньо лише замінити втулки. За нашими спостереженнями, поліуретанова втулка працює набагато довше ніж звичайна гумова. Саме її ми і запропонували встановити в замін старої.

Починаємо демонтувати зношені втулки, на даному автомобілі це робити одне задоволення. Слід відкрутити всього три болта М12 і скоба знімається. Демонтаж підрамника не потрібен, балка залишається на місці і т. д.
демонтаж втулки переднего стабилизатора Тойота Рав4 ACA30

Втулки виймаються без значних зусиль. Для інтересу після зняття старої ми порівняли її з новою. І ось яка картина виявилася.
сравнительное фото резиновой втулки и полиуретановой втулки переднего стабилизатора Toyota Rav4

На перший погляд стара втулка відчуває себе цілком нормально, явного зносу, механічних пошкоджень або порушення геометрії не видно. Поруч лежить поліуретанова втулка стабілізатора, тепер різниця помітна. Справа в тому, що втулки мають з однієї сторони додаткове кільце, яке виконує роль пильничка. З цього боку втулка в нормальному стані, а з іншого боку є критичний стан. Різницю добре видно на фото

На щастя, заміри показали, що стабілізатор поперечної стійкості здебільшого не зносився і придатний до експлуатації. Роботи спростилися, після ретельного очищення від пилу ми приступили до заміни втулки. Місце монтажу втулки добре змащується водостійким мастилом для мінімізації ризиків потрапляння пилу.
смазка перед установкой полиуретановой втулки переднего стабилизатора

Перед монтажем нової втулки її потрібно розрізати уздовж осі (як і оригінальну). Тепер вона легко сідає на місце.
vtulka perednego stabilizatora iz poliuretana Toyota Rav4 ACA30

Така ж операція робиться і з іншого боку автомобіля. Не забувайте, що на даному авто права і ліва втулка стабілізатора – різні. ОЕМ код правої 48815-42100, 48815-42120 (наш код 1-01-1276), ліва 48815-42090, 48815-42110 (наш код 1-01-1277)
На перший погляд проблема – втулка не сходиться на осі стабілізатора.
poliuretanovye vtulki dlja Toyota Rav4

Після установки всіх болтів на місце і їх підтяжки місце розрізу сходиться. Якщо у вас виникли аналогічні несправності зі стабілізатором, то радимо для заміни купити втулки стабілізатора із полиуретану.

Невелике збільшення вартості в порівнянні зі звичайними повністю окуповується значним збільшенням інтервалу між ремонтами навіть вітчизняними дорогами
perednie vtulki stabilizatora Toyota Rav4 poliuretan

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *