Поліуретанова втулка заднього амортизатора Daewoo Lanos

Поліуретанова втулка заднього амортизатора Daewoo Lanos

Додамо в стрічку нашого блогу трішки «народного» авто – Деу Ланос.

Поговоримо про звичну проблему – стук заднього амортизатора в місці фіксації до кузова.

У більшості випадків стукіт чути під час  руху автомобіля, при розгойдуванні автомобіля такого звуку немає, що досить часто вводить власників в оману.

В процесі експлуатації транспортного засобу з ладу виходять ті чи інші елементи підвіски. Це не дивно, адже автомобіль часто завантажується досить великою вагою, проходить по розбитій дорозі з ямами, внаслідок чого втулка амортизатора Ланос виходить з ладу.

 Задня підвіска автомобіля Ланос / Сенс досить проста: задня балка, яка фіксується через сайлентблоки до кузова, і амортизатор, який фіксується в балці через сайлентблок, а у верхній частині через втулки. При цьому роль даної деталі в життєдіяльності автомобіля досить велика. Вона забезпечує постійне регулювання положення кузова Ланоса будь-якої моделі, а також транспортних засобів інших марок, тим самим виключає надмірне навантаження на колеса. Саме підвіска забезпечує плавний рух та згладжує зайві коливання кузова.

Верхнє кріплення амортизатора згодом видає так зване «бубніння» на дорозі. Стук не сильний, але постійний, дуже сильно дратує водіїв, які люблять тишу у власному автомобілі.

Нижче розглянемо процес заміни амортизаторів з монтажем таких запчастин, як поліуретанові втулки. Перш за все, хочемо звернути вашу увагу на амортизатори Kayaba. Серія амортизаторів Ultra SR – це однотрубний амортизатор, у них на 50-80% збільшені зусилля відбою і стиснення в деяких режимах експлуатації. Виготовляються такі амортизатори виключно на одному заводі – в Японії. Для амортизаторів даної жорсткості втулки відразу повинні бути максимально якісними, тому що саме вони в першу чергу і виходять з ладу.
Vtulka zadnego amortizatora verhnjaja Lanos

Порівняльне
фото нашої втулки амортизатора та оригінальної, яка йде з даними амортизаторами.

Vtulka amortizatora Daewoo Lanos poliuretan

Втулка заднього амортизатора верхня Ланоса була просто жахлива, важко повірити, що це – заводська комплектація. При розробці наших втулок всі необхідні заміри проводилися безпосередньо на автомобілі. Поліуретанова втулка заднього амортизатора Ланос чітко відрізняється від оригінальної виробництва Каяба, що можна побачити на фото нижче.
Poliuretanovaja vtulka zadnego amortizatora Lanos
Повний комплект, а саме верхня і нижня частини, мають ось такий вигляд на амортизаторі.
ОЕМ код деталі –
96246673, 96175443, 96175444 . Код нашої деталі – 30-20-010
Vtulka amortizatora Lanos verhnjaja

Далі проводиться процес монтажу даних деталей на автомобіль.
Montazh vtulki zadnego amortizatora na Lanos
Нижня частина кріплення чітко сідає на місце посадки в кузові автомобіля і надалі дозволить запобігти потраплянню води в багажний відсік.

На фото нижче видно, наскільки щільно середня частина втулки (бортик) фіксується в кузові транспортного засобу. У даній конструкції наявність бічних люфтів неможлива.
Vtulka amortizatora Lanos iz poliuretana

Кінцевий результат, який радує нас, як виробника даної втулки так і клієнта, який на довгий час вирішив для себе проблему стуку в даному вузлі.
Poliuretanovaja vtulka zadnego amortizatora verhnjaja na Lanos

Сподіваємося, що дана стаття буде корисна для власників автомобілів марки Деу Ланос та Сенс і допоможе забути про ще одну проблему.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *