Поліуретанові втулки заднього стабілізатора Honda Accord VIII

Поліуретанові втулки заднього стабілізатора Honda Accord VIII

Наступним автомобілем, який потрапив до нас, став Honda Accord. За комфортабельність даної машини відповідає якісно налаштована підвіска та шумоізоляція. Багатоважільна передня і задня підвіски ідеально відпрацьовують нерівності дороги, а двигун з об’ємом 2,4 л. дозволяє автомобілю досить жваво пересуватися в потоці.

Підвіска даного автомобіля відрізняється надійністю та витривалістю, що особливо цінується водіями, які знають плачевний стан нашого асфальтного покриття. При тривалій експлуатації вона, як і інші вузли, потребує обслуговування, і втулки тому не виключення.

Їх функціональне завдання схоже з сайлентблоками – здійснювати ізоляцію кузова від шуму і вібрацій під час руху. Також вони запобігають передчасному виходу з ладу елементів підвіски в місцях фіксації.
Власник Honda Accord звернувся до нас для обслуговування підвіски. В процесі огляду було винесено вердикт – втулки стабілізатора потребують заміни.

Давайте розглянемо процес їх заміни на даному автомобілі більш детально.
Vtulka zadnego stabilizatora Honda Accord
Нас досить сильно здивувала товщина заднього стабілізатора. В ідеалі параметр становить всього 14 мм. Другий момент розташування болтів, які фіксують скобу. З метою підвищення зручності монтажу було б раціонально розмістити їх навпаки. Автомобіль має роздвоєну вихлопну систему, тому простір до болтів обмежений, але даний фактор не критичний.
Vtulka zadnego stabilizatora Honda Accord 52306-TA1-A02

Порівняльне фото нової поліуретанової втулки стабілізатора і оригінальної гумової.
Poliuretanovaja i rezinovaja vtulka Honda Accord

Як видно по фото різниця відчутна. Далі проводимо заміри заднього стабілізатора поперечної стійкості.

Zadnij stabilizator Honda Accord pod vtulku 52306TA1A02

Заміри показали 13,2 мм, тобто знос металу присутній. Для вирішення даної проблеми ми використаємо поліуретанові втулки. Вони є ідеальним варіантом, оскільки їх реальний внутрішній діаметр становить 13 мм.

Приступаючи до встановлення, в першу чергу, необхідно провести підготовку місця для монтажу. Процес починається з очищення стабілізатора і ліквідацію забруднень. Далі в хід йде втулка поліуретанова 7-01-2390. Її розрізають за допомогою ножа і наносять водостійке мастило всередину. Дана продукція сприяє підвищенню еластичності, збільшенню ресурсу і зниження тертя.
Poliuretanovaja vtulka Honda Accord 52306-TA1-A02

Після проведення всіх операцій отримуємо кінцевий результат стабілізатор чітко зафіксовано.
poliuretanovye vtulki Honda Accord 52306-TA1-A02

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *