Поліуретанова стійка стабілізатора на Dacia Logan

Поліуретанова стійка стабілізатора на Dacia Logan

На черзі Renault / Dacia Logan. Ці автомобілі користуються заслуженою популярністю в Україні, відрізняються високою надійністю, комфортністю, економічністю. І все це за цілком прийнятну ціну. Одна проблема – якість запасних частин, наявних в реалізації, з кожним роком погіршується. Вина тут не виробника, а численних недобросовісних компаній, які випускають свою продукцію з порушенням вимог стандартів. Найбільше проблем виникає з втулками і стійками стабілізатора. Якщо перші ще витримують 15-20 тис. пробігу, то другі доводиться міняти приблизно через 5-10 тис. км.

На фото показані стійки стабілізатори компанії Sasic, власник автомобіля стверджує,що він на них не проїхав і п’яти тисяч кілометрів.
Втулка стойки стабилизатора Dacia Logan

Резиновая втулка стойки переднего стабилизатора Рено Логан

Як кажуть, коментарі зайві.

Тепер подивіться на залишки стійки стабілізатора. Через іржу болти ключем не відкрутити, доводиться користуватися болгаркою

Остатки от стойки стабилизатора Dacia Logan

Ми запропонували клієнту вирішити проблему нашим ремкомплектом, така поліуретанова втулка витримує пробіг 40-50 т. км. Див. фото ремкомплекта стійки переднього стабілізатора. ОЕМ коди – 60 01 547 138, 82 00 277 960, наш код – 25-20-004
Полиуретановая стойка стабилизатора Дачия Логан

Ці втулки виготовляються з модифікованого поліуретану, за рахунок інноваційних добавок підвищується жорсткість матеріалу, тепер вона за шкалою ШОРа в межах 85 одиниць. Вони йдуть в комплекті без болтів і шайб. З одного боку так дешевше для власника автомобіля, але з дугою, якщо намагаючись не відкручується, то доведеться окремо купувати новий. Хоча варто він копійки, але втрачається час.

Монтаж поліуретанових втулок і, при необхідності, заміна стійок стабілізатора на Dacia Logan нічим не відрізняється від робіт зі звичними запасним частинами
полиуретановые стойки переднего стаблизатора Рено Логан

усиленные стойки стабилизатора из полиуретана Dacia Logan

Остаточну затяжку стійки стабілізатора потрібно робити після того, як автомобіль знімається з підйомника. У цьому стані втулка самостійно займає правильне положення на важелі.
ремкомплект стойки стабилизатора из полиуретана Дачия Логан

На фото добре видно, що стійка стабілізатора Рено Логан зайняла відповідне положення.

Цей автомобіль ми супроводжували, після пробігу 2 тис. Км зауважень з боку власника не було. Вся наша продукція має річну гарантію, що не може не радувати вітчизняних автовласників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *